KONST / Litografier / Litografi 7964552
nr 796 4552
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Litografi, Gunnar von Gegerfelt (f. 1926), 50/290, signerad, motivets mått: 43x58
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 december 2012
kl 18:03:45
150 kr
400 kr
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt